Вопрос Допоможіть видалити вірус Android.DownLoader.296.origin

Регистрация
19 Окт 2013
Сообщения
71
Репутация
0
Спасибо
0
Монет
0
Посилився у мене вірус. Сам відкриває браузер по замовчуванням. заходить на сайти сам. я зміг його приспати прощо описав нижче але видалити не зміг. У мене телефон xiaomi redmi 3 прошивка miui 7.1 android 5.1 стандартний антивірус мовчить. Встановив dr web він знайшов негідника називається Android.DownLoader.296.origin знайти знайшов а зробити йому нічого не може не має доступу до root !!!Програми з плеймаркета root всякі нічого не змогли, оскільки і самі не мають права доступу до root (що за wtf нащо її тоді називають root? єдиним корисним було цієї програми що за шляхом вона вказала назву процесу що створював вірус). Dr web разом з назвою вказав шлях де розташований вірус, зрозуміло що простим файловиком я і папки такої не знайшов. Бекап системи з видаленням усього та форматуванням сд карти не допогло. Потім я пішов найпростішим шляхом я зайшов В налаштуваннях- усі програми- системні, звіряв назву з тим що вказували root програм знайшов а цього "пацюка" і нажажав на нього, вискочило меню налаштувань програми де я видалив кеш зупинив та очистив дані. Теж саме проробив з кешованим процесом і вроді відпустив вірус. Для перевірки я перезавантажив телефон і о китайські боги все добре!!! Та все одно якось не затишно мені з цим вірусом видалити я так його не зміг що робити?
 
Назад
Сверху